Мережа готелів Cornelia Hotels.Golf.Spa в Туреччині — ваш кращий м’яч в сезоні. Зберіть всі нагороди!

Мережа готелів Cornelia Hotels.Golf.Spa в Туреччині — ваш кращий м’яч в сезоні. Зберіть всі нагороди!

Чим наполегливіше ви працюєте, тим більш вдалим ви стаєте.
Гарі Плеєр, гравець в гольф

Туреччина — це країна дивовижних традицій, східного колориту, приголомшливих пейзажів і … гольфу. Так Так. Адже саме тут аристократичний і красивий вид спорту зайняв гідне місце і продовжує активно розвиватися. А турецька Белек став одним з найпрестижніших курортів, де можна пограти в гольф на розкішних полях, які є сусідами з красивими горами і морем.

Гольф — це один з найстаріших видів спорту, який полонить своєю граціозністю. Його історія налічує більше 8-ми століть — перша згадка про цю гру датується 1297-м роком. За такий тривалий час гра не тільки не втратила своєї значущості, але стала своєрідною філософією і стилем життя. Гравці в гольф завжди дуже зважено підходять до прийняття рішення, не поспішають, попри своє невміння вирішувати будь-які проблеми оптимально і ефективно, вміють бути терплячими, орієнтуються на результат, швидко вчаться і з гідністю проходять навіть найскладніші етапи змагань. Хіба це не схоже на роботу в сфері туризму?

Саме ці готелі ми вибрали для акції не просто так — адже мережа Cornelia відома своїми розкішними полями для гольфу, шикарним Cornelia Golf Club, а також участю та спонсорством найбільш знакових гольф-турнірів.«Для туроператора Join UP! в цілому близькі багато правил гольфу і його стратегії: це шанобливе і чесне ставлення до всіх гравців, це професіоналізм у всьому, це постійне вдосконалення. Правила гольфу — дуже красиві і надихаючі, тому наша акція «кращий м’яч в сезоні» точно знайде відгук у тих, хто любить отримувати максимум вигод. Тим більше, що «найкращий м’яч» (best-ball) — точно відображає нашу пропозицію щодо мережі Cornelia, адже в гольфі це означає формат, при якому гольфіст грає своїм м’ячем проти суперників і набирає їм найбільшу кількість очок. Так і ми — пропонуємо ексклюзивну ціну і додаткові подарунки ».

Турция (1) Турция (2)

Ось тільки деякі досягнення і знакові події, до яких мережа Cornelia має безпосереднє відношення:

Перлиною мережі Cornelia став Cornelia Golf Club, який люблять як початківці гравці, так і зірки гри в гольф. Це 4800 кв.м. поля і 27 лунок, які були гармонійно спроектовані самим Ніком Фалдо — всесвітньо відомим гравцем в гольф, провідним передач про гольф на американському каналі CBS, і коментатором на Golf Channel. Так, справжня легенда гольфу з любов’ю і знанням справи брав участь у всіх етапах проектування поля і сам відчував все лунки. Тому грати тут — справжнє задоволення і шик.

Послуга шаттла до чемпіонського поля Ніка Фалдо надається безкоштовно тільки для гостей Cornelia Hotels.

Також мережа готелів Cornelia надає можливість навчання в кращій міжнародній мережі навчальних гольф центрів світу — в Академії Девіда Ледбеттера, єдиному філії академії, розташований на території Туреччини.


Мережа Cornelia стала володарем яких нагород в сфері гольфу:

  • 2009 TOP 100 Europen Golf Courses
  • 2014 TOP 100 Europen Golf Courses
  • 2014 Türkey’s Best Golf Courses
  • 2015-16 Continental Europe’s Top 100 Golf Courses

Cornelia Golf Club став однією з майданчиків Чемпіонату світу з гольфу серед любителів в 2012-му році.

Відомий незалежна медіа-ресурс top100golfcourses.co.uk вніс Cornelia Golf Club в список «100 кращих полів для гольфу в 2016 році»

Саме в Cornelia Golf Club проходив фінальний етап Turkish Airlines World Golf Cup — відомого масштабного гольф-турніру, який вже багато років проходить з великим розмахом у багатьох містах і країнах світу.

У 2011-му році в Cornelia Golf Club пройшли відбіркові виступи на відомі змагання International Golf Travel Market

З 2016-му році Cornelia Golf Club стали спонсором і місцем проведення останнього зимового турніру кубка України, який традиційно проходить в Туреччині.

Мережа Cornelia — це стиль і високий рівень у всьому, це кращий вибір для літнього відпочинку, і саме сюди їдуть відпочивати ті, хто любить гольф.Броніруйте ці розкішні готелі в серпні і отримуйте свій best-ball цього сезону разом з Join UP!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Напишите нам

Ваше имя

Ваш e-mail

Телефон

Сообщение

×