Туристичний Туніс

У Північній Африці є країна, яка з давніх-давен викликала інтерес у багатьох римлян і фінікійців, але відносно недавно придбала статус прекрасного курорту.

Менталітет країни визначено її перебуванням в статусі французької колонії. Тут люблять відпочивати туристи з Європи. Сьогодні Туніс — популярний туристичний курорт, який дозволяє поєднати європейський рівень сервісу і східну екзотику. У Тунісі дивно м’який клімат, який дозволяє проводити свій відпочинок різноманітно і з задоволенням. Туніс дозволить вам оглянути свої стародавні пам’ятники — руїни Карфагена і печери, вириті на півдні країни багато століть тому, в яких люди проживають і сьогодні. Але, в першу чергу, відпочинок в Тунісі — це чудові морські пляжі, чиста вода Середземного моря, золотистий пісок пляжів, краса і чарівність місцевих пейзажів. Все те, що дозволить вам відпочити і отримати справжню насолоду.

Для задоволення всіх запитів туристів, в Тунісі прекрасно розвинена інфраструктура курортного бізнесу.

Вам запропонують талассотерапию — обгортання морськими водоростями, ефективність якого ви зможете відчути відразу після першої процедури. Дайвінг, серфінг, снорклінг — все, що побажаєте, причому на високому професійному рівні. Тут приділяють особливу увагу безпеці відпочиваючих. Хочете взяти участь в пошуках підводних скарбів на затонулих судах? Будь ласка, приймайте участь і ставайте щасливчиком. Бажають зайнятися підводним полюванням також не залишаться без уваги. Можна політати на повітряній кулі або дельтаплані і насолодитися красою Тунісу з висоти.

Відпочинок в Тунісі передбачає і лікування в знаменитих термальних джерелах країни. Цілющі якості джерел в Айн-Драхам і Хаммам-Бургиба доповнюються послугами добре підготовленого медичного персоналу, а також заповідниками і садами, затишними кафе і ресторанчиками.

Для бажаючих побачити величну пустелю Сахару, є пропозиції покататися на одногорбий верблюд дромадерів або на сучасному джипі. Такі екскурсії потрібно здійснювати з повідомленням туніської міліції — національної гвардії, тому що відвідування пустелі — це не прогулянка в сусідній магазин. Пустеля буває підступна і таїть небезпеку, які можна уникнути за допомогою досвідченого провідника.

Не забудьте відвідати знамениті туніські базари. Колорит Сходу, який дивним чином зберігся з давніх часів, звичайно, не дозволить вам виїхати з порожніми руками з базару Тунісу. Берберські килими ручної роботи — символ Тунісу. М’які і ніжні, що відрізняються неповторною красою, килими будуть нагадувати вам, що відпочинок в Тунісі — прекрасно проведений відпустку і, як не дивно, будуть нагадувати вам морські пляжі курортів Тунісу.

Вибираючи курорт в Тунісі, пам’ятайте, що самота вам може надати Махдия, розкіш — Хаммамет, молодіжні розваги — Сусс, а найвибагливішим туристам підійде оснащений по-сучасному Ськанес, що на північ від Монастира.

Чим вас приємно здивує і обрадує Туніс? Звичайно, поєднанням ціни і якості обслуговування. Готелі настільки комфортні і недорогі, що ви, напевно, зробите Туніс своїм улюбленим місцем відпочинку. Країна прагне міцно зайняти місце серед успішних туристичних країн Середземномор’я. Наприклад, в Тунісі, незважаючи на мусульманську релігію, є хороші власні вина. Правда, для їх приготування, в Туніс запрошуються французькі фахівці, але від цього якість туніського вина тільки зростає. Єдина мусульманська країна, яка, крім вина, може запропонувати вам і пиво — Сельта, а також єдиний в світі фініковий лікер і горілку з інжиру. Зауважте, єдині в світі. Тобто не відвідали Туніс, ви ніколи не дізнаєтеся, які вони на смак — ці продукти не експортуються.

Скуштувати національні страви Тунісу, випити справжній традиційний зелений чай, приготований за спеціальним ритуалом, відвідати древній мусульманський святий місто Кайруан, відпочити на курортах Тунісу, оздоровитися в цілющих термальних джерелах — все це допоможе вам добре відпочити.

Протягом наступного року у вас є час подумати, приїжджати сюди знову, щоб отримати невимовне задоволення при мінімумі витрат і максимумі комфорту.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Напишите нам

Ваше имя

Ваш e-mail

Телефон

Сообщение

×