Відпочинок в Індії — куди, коли і за скільки?

Відпочинок в Індії — куди, коли і за скільки?

Коли у нас починаються холоди, так хочеться поїхати в теплі країни, щоб пролити літній відпочинок! Пляжний сезон у країнах Європи — вже під кінець, і настає пора відпочинку в екзотичних країнах, таких як Таїланд, Шрі-Ланка, Індія, В’єтнам і ін.

З усіх країн найдешевшої є Індія — а саме пляжний відпочинок в штаті Гоа. Ціни на тури в Індію Ви можете подивитися на нашому сайті, що набагато нижче, ніж в Таїланд, Домінікану, Мальдіви і т.п. Дешевше можна знайти хіба що відпочинок в Єгипті.

Крім бюджетности, Індія приваблює туристів своїм колоритом і тусовками. Найбільш тусовочними місцями є пляжі Північного Гоа, де можна зануритися в атмосферу хіпі або посидіти під деревом баньян, під яким колись сиділи Бітлс (тепер це культове місце і цікава пам’ятка Індії).

Якщо ж ви більше тяжієте до спокійного респектабельному відпочинку, то радимо вибрати 4- або 5-зірковий готель в Південному Гоа. Пляжі Південного Гоа чистіше, а сервіс у готелях краще, ніж в Північному Гоа. Але в будь-якому випадку відпочинок в Індії — це майже протилежність відпочинку в Єгипті. І ось чому. В Індію їдуть переважно для того, щоб познайомитися з місцевим колоритом, а не сидіти постійно в готелі і купатися виключно в басейні. Тому сервіс в готелях Гоа менш розвинений, ніж в єгипетських готелях. Тут ви майже не знайдете анімації, дитячих клубів та інших специфічних розваг, а купатися і загоряти, швидше за все, доведеться на громадському пляжі в компанії тусовщиків з усього світу і місцевих жителів (якщо ви виберете для відпочинку Північний Гоа). Також в Індії більше поширені готелі без ол-інклюзіва, так звичного нам в Єгипті. У Південному Гоа вже більше готелів, розташованих на першій береговій лінії і надають туристам харчування по системі «все включено».

Але в будь-якому випадку, відпочиваючи в Індії, потрібно не упустити можливість познайомитися з країною і традиціями її місцевих жителів. З будь-якого курортного містечка Індії є цікаві екскурсії по найближчих пам’яток, тому збирайся на відпочинок в Гоа, візьміть з собою пару сотень доларів на екскурсії і сувеніри.

Коли їхати в Індію (Гоа) — туристичний сезон:

Пляжний відпочинок в Індії в штаті Гоа має чітку сезонність. Їхати в Гоа коштує в період з листопада по квітень, так як з квітня по жовтень тут неприємний сезон дощів, який доповнюється неймовірною спекою, яку може витримати не кожен європеєць.

Відпочинок в Індії (на пляжах Гоа) підійде тим, кому вже набридло відпочивати в Єгипті і Туреччині і хочеться чогось нового і колоритного, але при цьому недорогого.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Напишите нам

Ваше имя

Ваш e-mail

Телефон

Сообщение

×