Як проходить літо в Туреччині?

Як проходить літо в Туреччині?

Туреччина — одна з улюблених країн для літнього відпочинку серед українців. І ще б пак! Адже до Туреччини летіти всього кілька годин, не потрібно попередньо отримувати візу і готувати купу документів, на курортах багато хто знає російську мову, тому кожен турист відчуває себе комфортно, ціни — приємно дивують, а кількість цікавих місць і пам’яток і найкрасивіших пейзажів просто заворожує. За статистикою, дуже часто саме Туреччина стає першим закордоном, яку відкривають для себе наші співвітчизники. А хоч один раз побував в Туреччині, ви точно захочете туди повернутися — багато наших туристи давно б’ють рекорди, відвідавши країну більше 10-ти разів. А ще, Туреччина — це особливий східний колорит і традиції, це яскраві національні вбрання, це неймовірні візерунки та прикраси, це кухня, якою хочеться насолоджуватися і їсти повільно і з насолодою. Це атмосферна музика і приголомшливі танці, це гостинність і тепле гостинність і турбота про кожного гостя.

Впевнені, у вас також є багато приємних і красивих спогадів ізТурціі, сонячних фотографій і милих сувенірів.

Туреччина — багатогранна і цікава, вона полонить своїми традиціями, особливостями, насиченою історією. Щоб зрозуміти Туреччину і все її тонкощі, потрібно дійсно захоплюватися цією країною, культурою, вміти аналізувати події, які там відбуваються, і знати менталітет цього народу. Турки — це дуже щирий, чуйний і волелюбний народ, який любить свою країну, цінує дружбу, вірність. Це народ, який любить життя і вміє насолоджуватися кожним днем.

Ми в Join UP! дуже любимо цю красиву і гостинну країну, і точно знаємо, що Туреччина — це місце, де точно знають, що будь-які труднощі — тимчасові, а прості радості і моменти щастя — найцінніше, що є в нашому житті. І сьогодні ми запитали людей, які живуть в Туреччині або відвідали її буквально днями про те, як проходить це літо, що змінилося, а що — ні, як їм літній відпочинок в цій країні.

Події зовсім ніяк не позначилися на моєму відпочинку і відпочинку оточуючих — абсолютно все відбувалося в звичайному режимі. Єдина відмінність: в Туреччині посилили заходи безпеки — як для населення, так і для туристів. Поліцейські вертольоти стали з регулярною періодичністю здійснювати обльоти над береговою лінією і вести патрулювання. На в’їзді в аеропорти є додатковий контроль транспорту, а ще вжито заходів щодо додаткової перевірки пасажирів, на вході в аеропорт встановлені сканери. Мені здалося, що в аеропорту трохи більше поліції, ніж зазвичай. І все це не насторожує, навпаки — відчуваєш себе в безпеці, виникає відчуття, що за тебе переживають і дбають ».« Враження — самі відмінні, сервіс на вищому рівні, що, втім, для Туреччини не новина. Як завжди порадував приємний і уважний персонал, відмінне і різноманітне харчування, додаткові сервіси в готелі також на високому рівні. У Туреччині не в перший раз, і найважливіше відмінність — практично повна відсутність росіян і казахів, хоча готель заповнений на 90 відсотків.


Турция (3)
Турция (1) Турция (2)

«Прямо зараз перебуваю в Мармарисі. Природа тут чудова. Уздовж моря тягнеться набережна, де всі туристи гуляють, катаються на велосипедах, спостерігають за заходами в місцевих кафе. Казка!

Атмосфера абсолютно спокійна. У порівнянні з минулими роками туристів трохи менше, але це навіть краще. Ні божевільних натовпів, від яких ми страждали в пік сезону. У центрі міста бачили військових, які спостерігали за обстановкою, пару чоловік. Але це на центральній площі біля фонтанів, де велике скупчення людей. А так, більше нічого подібного не бачила. Контроль в аеропорту проходив як завжди. В принципі, великої різниці і немає з минулими роками. Про події в Туреччині дізнаємося тільки через ЗМІ. Мій же порада — краще вимикати всі джерела зв’язку і насолоджуватися відпочинком. Всі події, які відбулися тиждень тому, відносяться до центральної частини країни. Курорти ж живуть своїм звичним життям. Турки дуже добродушно ставляться до нас, і вони знають яка у нас політична ситуація. Для мене, одним з найважливіших показників спокою є наявність іноземців: німці, англійці, французи і навіть російські примудряються долетіти до Туреччини і спокійно відпочивають на курортах. Єдине про що я шкодую, це те, що я тут всього тиждень, додому — ну зовсім не хочеться. Мої туристи зараз в Кемері і Белеку, ми обмінюємося фотками, ділимося враженнями, все круто ».

Також, ми звернулися за коментарями до нашої приймаючої сторони в Стамбулі — VoyajClubTurkey:

«Ми вітаємо вас з міста Стамбул і хочемо прояснити ситуацію з введенням надзвичайного стану в Туреччині. Перш за все, хочемо звернути увагу, що надзвичайний стан — це не військовий стан. Надзвичайний стан, або ПП — особливий правовий режим діяльності органів державної влади та управління, підприємств, установ і організацій, введений для усунення обставин після незаконного невдалого захоплення влади і для забезпечення захисту прав і свобод громадян, а так само для захисту конституційного ладу і підтримки громадського порядку.

Введення надзвичайного стану на території Туреччини на 3 місяці пов’язано з тим, що в країні зараз йде перевірка всіх працівників державних структур, введено посилене забезпечення охорони в аеропортах, торгових центрах, готелях, ресторанах та інших місцях. За словами глави Республіки Туреччини Реджепа Тайіпа Ердогана: «Цей захід ні в якій мірі не спрямована проти демократії, прав і свобод. Навпаки, її мета полягає в тому, щоб захистити і зміцнити ці цінності. Мета оголошення надзвичайного стану полягає в здійсненні активних і прискорених заходів, спрямованих на усунення загрози проти демократії, правової держави, прав і свобод громадян Турецької Республіки ».

У Стамбулі і на курортах відсутня комендантську годину, немає ніяких обмежень в пересуванні всіх видів транспорту, аеропорти працюють у штатному режимі, всі сфери обслуговування функціонують в звичайній формі, гості відпочивають в готелях відповідно до заброньованим програмами і турам. А для підтвердження вищесказаного, пропонуємо подивитися на місто і основні туристичні місця в режимі он-лайн. Таким чином, у вас відпадуть всі сумніви про ситуацію в місті і в країні в цілому.

Готельєри відомої мережі Rixos також коментують ситуацію:

«Завдяки силам безпеки, і проявившему солідарність турецькому народу, злочинна змова був героїчно зірваний. Спроба підлого державного перевороту лише згуртувала народ Туреччини в боротьбі за зміцнення демократії та збереження конституції. Запевняємо вас, що наша гостинна країна, яка завжди прагнула до забезпечення безпеки і комфорту для своїх гостей, докладе і надалі всі зусилля для цього. Народ Туреччини, очолюваний урядом і президентом, довів всьому світу свою відданість ідеалам демократії і відстояв свої законні права. Ми хотіли б поділитися з вами цією інформацією і висловити глибоку пошану гостям, що відвідали наші готелі. Не дивлячись ні на які тимчасові катаклізми, Rixos завжди буде піклуватися про своїх клієнтів на найвищому рівні! »

PeninsulaTours, приймаюча сторона на курортах:

«Багато співробітників нашої компанії виросли тут, ввібрали традиції і культуру цієї чарівної країни. У нас тут багато родичів, друзів, знайомих. Ми щиро любимо Туреччину, і, звичайно ж, завжди дуже уважно стежимо за всіма подіями в країні. Адже ми хочемо, щоб наші гості завжди могли насолоджуватися своїм відпочинком, і закохалися в Туреччину так само, як і ми. І нам приємно усвідомлювати, що навіть після спроби перевороту, Туреччина показала себе як сильна країна, яка дбає про кожного свого мешканця і гостя. У містах і на курортах за останнім часом посилили заходи безпеки, однак, це єдине що змінилося на курортах атмосфера абсолютно звична і розслаблена — наші гості продовжують насолоджуватися відпочинком »

Турция (1) Турция (20)

Туреччина — це не просто красива країна, яка ідеальна для літнього відпочинку. Це країна, в якій шанують права людини, в якій знають, як важлива свобода, безпека, турбота про інших людей. Тут цінують за вчинки, тут люблять щирість, відданість традиціям і принциповість.

Туреччина — це місце, де ви відчуєте справжню силу духу, єдність, теплоту і затишок. Нам є йому вчитися у турків і чим надихатися.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Напишите нам

Ваше имя

Ваш e-mail

Телефон

Сообщение

×